Klep pakking 13x4x4mm
search
  • Klep pakking 13x4x4mm

Klep pakking 13x4x4mm


€ 0,49

€ 0,49 excl. btw.

qty

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

De kleppakking op deze pagina is een van de meest voorkomende platte pakkingen die je in een espressomachine kunt vinden. Deze pakking is gemaakt van NBR en heeft een buitendiameter van 13 mm, een binnendiameter van 4 mm en een dikte van 4 mm.

Dit type is afkomstig van Faema espressomachines. waar je deze pakking kunt vinden in de Faema E61, Faema President, Faema Lambro Faema Urania enzovoort.

Hierna zie je deze pakking gebruikt worden in de moderne Faema espressomachines, maar ook bij merken als Grimac, Vibiemme, Rancilio, Wega, San Marco en Brasilia.

28-077-L-1186311
842 Items

Datasheet

Binnendiameter
4mm
Buitendiameter
13mm
Dikte
4mm
Faema
Due
E61
E61 Jubile
E61 legend
E91
E92
Lambro
Marte
Mercurio
President
Urania
Grimac
Eclisse
Ten
Twenty
Zola-I
Zola-II
Land van productie
Made in Czech Republic
Onderdeel nummer
Astoria 27421008
Astoria 27421026
Brasilia 12005.0.00.02
Faema 4701-019545
Faema 2151136654
Faema 4701019545
Pavoni 362027
Rancilio 36301008
Rancilio 36302002
San Marco 109051
Vibiemme GUARPI
Vibiemme GUARPIEVOREVO
Wega W10343
Wega WY27421008
Wega WY27421026
Pakking materiaal
NBR
Type onderdeel
Pakking
Vibiemme
Chimaera
Cubo
Domobar
Domobar Junior
Domobar Super
Dosaplus
Evolution
Kometa
Lollo
Mercury
Minimax
Replica
Revolution
Silver
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gerelateerd product