Faema E61 pakking 15.5x7.5x4mm
search
  • Faema E61 pakking 15.5x7.5x4mm

Faema E61 pakking 15.5x7.5x4mm


€ 0,49

€ 0,49 excl. btw.

qty

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

Deze EPDM pakking is een van de meest gebruikte maten pakkingen. Deze pakking heeft een buitendiameter van 15,5 mm, een binnendiameter van 7,5 mm en een dikte van 4 mm.

Deze pakking kan in diverse toepassingen gebruikt worden bij de oude Faema Lever espressomachines. zoals een pakking voor het afdichten van klepassen.

Maar je vindt deze pakking in de Faema E61 en de E61 stijlen zetgroep als dubbele afdichting voor de tuimelaar. Maar u vindt deze pakking ook als klepas in diverse stoom- en waterkleppen die onder meer worden gebruikt door Faema, Vibiemme en Grimac.



28-097-L-1186312
141 Items

Datasheet

Bezzera
Galatea
Binnendiameter
7.5mm
Brasilia
Century
Gradisca
Portofino
Buitendiameter
15.5mm
Dikte
4mm
ECM
Giotto
Veneziano
Faema
Due
Due A
Due S
E61
E61 Jubile
E61 legend
E64
E66
Faema E61 Jubilé A1
Faema E61 Jubilé A2
Faema E61 Legend S1
Faema E61 Legend S2
Faema E61 Legend S3
La Pavoni
Bar
Bart
Hotel
Onderdeel nummer
BFC 0530080
Bezzera 7479968
Brasilia 08570.0.00.02
ECM C219900426
ECM heidelberg C219900426
Expobar 50000030
Faema 4701018537
Faema 4701135903
Grimac 1110100043
Grimac 1110100044
Grimac F007
Grimac F008
Grimac F037
Grimac GR353
Grimac P289
Grimac VBM001
Grimac W547
Isomac ISRONTM155754
Pavoni 362028
Rocket C219900426
Vibiemme GUARPICA
Wega W10334
Wega WY27421017
Vibiemme
Chimaera
Cubo
Domobar
Domobar Junior
Domobar Super
Dosaplus
Evolution
Kometa
Lollo
Mercury
Minimax
Replica
Revolution
Silver
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gerelateerd product