Faema E61 pakking PTFE 22x16x2mm
search
  • Faema E61 pakking PTFE 22x16x2mm

Faema E61 pakking PTFE 22x16x2mm


€ 0,96

€ 0,96 excl. btw.

qty

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

De PTFE-pakking op deze pagina wordt gebruikt in verschillende zetgroepen in E61-stijl en in de Faema E61-zetgroep. Je vindt de pakking bij merken als La Pavoni, Faema, Wega, Grimac, Bezzera, La Scala, Vibiemme en Brasilia. De lijst met onderdeel- en modelreferenties vindt u in het tabblad extra info.

Deze pakking is gemaakt van PTFE. De buitendiameter is 22 mm, de binnendiameter is 16 mm en de dikte is 2 mm. Deze pakking sluit de 3/8” BSP-G mannelijke topmoer op de E61 zetgroepen af. Deze pakking is gemaakt in Italië.

12-128-L-1186326
9 Items

Datasheet

Bezzera
Galatea Domus
Binnendiameter
16mm
Brasilia
Century
Gradisca
Portofino
Buitendiameter
22mm
Dikte
2mm
Faema
E61
E61 Jubile
E61 legend
Faema E61 Jubilé A1
Faema E61 Jubilé A2
Faema E61 Legend S1
Faema E61 Legend S2
Faema E61 Legend S3
La Pavoni
Bar
Bart
Pub
La Scala
Butterfly
Carmen
Eroica
Iris
Norma
Tosca
Land van productie
Made in Italy
Merk
Brasilia
Faema
Grimac
La Pavoni
La Scala
Vibiemme
Wega
Onderdeel nummer
Astoria 12025
Bezzera 7479953
Brasilia 08575.0.00.02
Faema 4701135891
Grimac 1110300059
Grimac 1110300060
Grimac A1200153
Grimac F037
Grimac F038A
Grimac GR716
Grimac P255
Grimac VBM021
Grimac VBM022
Grimac W529
Pavoni 362000
Vibiemme GUARTACHGR
Wega W10309
Wega WY12025
Vibiemme
Chimaera
Cubo
Domobar
Domobar Junior
Domobar Super
Dosaplus
Evolution
Kometa
Lollo
Mercury
Minimax
Replica
Revolution
Silver
VB63
Wega
Airy
Antares
Atlas
Colosseum
Combinova
Espressa
Euro-2000
Formula-Milano
Junior
Mininova
Nova
Novecento
Orion Eco
Polaris
Sphera
Syntesis
Vela
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gerelateerd product