Faema E61 valve gasket 15,5x7,5x4mm
search
  • Faema E61 valve gasket 15,5x7,5x4mm

Faema E61 – gaz o pojemności 15,5x7,5x4m m


0,49 €

0,49 € netto

qty

  Zgodność z RODO

Ochrona Twoich danych osobowych

  Polityka wysyłki

Wszystko o wysyłce zamówienia

  Polityka zwrotów

wszystkie informacje na temat naszej polityki zwrotów

Gazety te są jednym z najczęściej używanych rozmiarów gazetu. Gazet ten posiada zewnętrzne średnicę 15,5 mm o średnicy wewnętrznej 7,5 mm i grubość 4 mm.

Gazety te mogą być używane w różnych aplikacjach z użyciem starych maszyn Faem espresso. Tak jak gałąź do uszczelniania szybów zaworowych.

Ale w Faema E61 i E61 można znaleźć gazecie jako podwójny fok do szybu skalnego. Można jednak odnaleźć gazet jako wał zaworowy w różnych zaworach parowych i wodociągach używanych przez Faemę, Vibiemme i Grimac.

28-097-L-1186312
141 Przedmioty

Opis

Bezzera
Galatea
Brazylia
Century
Gradisca
Portofino
ECM
Giotto
Veneziano
Faema
Due
Due A
Due S
E61
E61 Jubile
E61 legend
E64
E66
Faema E61 Jubilé A1
Faema E61 Jubilé A2
Faema E61 Legend S1
Faema E61 Legend S2
Faema E61 Legend S3
Grubość
4mm
La Pavoni
Bar
Bart
Hotel
numer części
BFC 0530080
Bezzera 7479968
Brasilia 08570.0.00.02
ECM C219900426
ECM heidelberg C219900426
Expobar 50000030
Faema 4701018537
Faema 4701135903
Grimac 1110100043
Grimac 1110100044
Grimac F007
Grimac F008
Grimac F037
Grimac GR353
Grimac P289
Grimac VBM001
Grimac W547
Isomac ISRONTM155754
Pavoni 362028
Rocket C219900426
Vibiemme GUARPICA
Wega W10334
Wega WY27421017
Średnica wewnętrzna (ID)
7.5mm
Średnica zewnętrzna (OD)
15.5mm
Vibiemme
Chimaera
Cubo
Domobar
Domobar Junior
Domobar Super
Dosaplus
Evolution
Kometa
Lollo
Mercury
Minimax
Replica
Revolution
Silver
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Powiązany produkt