Asco (Sirai) pressure switch P302/6
search
  • Asco (Sirai) pressure switch P302/6
  • Asco (Sirai) pressure switch P302/6
  • Asco (Sirai) pressure switch P302/6
  • Asco (Sirai) pressure switch P302/6

Asco (Sirai) przełącza P302/6


68,99 €

68,99 € netto

qty
Shipment after 4 - 8 working days

  Zgodność z RODO

Ochrona Twoich danych osobowych

  Polityka wysyłki

Wszystko o wysyłce zamówienia

  Polityka zwrotów

wszystkie informacje na temat naszej polityki zwrotów

Prawdopodobnie najbardziej stosowanym przełącznikiem ciśnienia w Asco P302/6 był przełącznik 3 fazy. Zmiana ciśnienia została użyta w takich maszynach jak: La Marzocco, Faema, Cimbali. AstoriaWega, Nuova Simonelli, La Spaziale, właśc. San Remo i tak dalej. Marka Asco stała się firmą Sirai, ponieważ nazwa ta zmieniła się, ale produkt pozostaje taki sam.

Przełącz ten jest przełącznikiem 3 pole 30A. Ciśnienie może być dostosowane pomiędzy 0,5 a 1 4B. Maksymalna temperatura płynu wynosi 140 °C. Maksymalna prędkość kontaktu wynosi 220V 7kw (30A).

Połączenie ciśnienia to 1/4 BSP-G z rurką 4x6 mm.

Zasada przełączania wiosny jest taka, że gdy ciśnienie kotłów wznosi się, błona się i gdy osiągnie określony nacisk na odłączenie kontaktów. W rezultacie nie ma mocy do ogrzewania pierwiastka. Gdy ciśnienie w kotle obniżyły kontakty ponownie, a procedura ogrzewania się zaczyna się ponownie.

Dla większej liczby informacji o pracy przełączników ciśnienia, udają się na naszą stronę blogową i będziesz znaleźć artykuł o przełącznikach ciśnienia.

49-015-L-1320531

Opis

Astoria CMA
Sabrina
Tanya
Bezzera
B2000
B2006
B2006-AL
B3000
B4000
B6000
Ebbis
Ellisse
Brazylia
Century
Gradisca
Portofino
Cimbali
M28
Elektra
Classic
Modern
Sixties
Faema
E61
E61 Jubile
E61 legend
E64
E66
E91
E92
E97
E98
Emblema
Emblema A
Emblema S
Emblema restyling A
Emblema restyling S
Faema E61 Jubilé A1
Faema E61 Jubilé A2
Faema E61 Legend S1
Faema E61 Legend S2
Faema E61 Legend S3
Gaggia
D90
Deco
E90
GD
GE
XD
XE
Kraj produkcji
Made in Italy
La Carimali
E9
Eta Beta
Kikko
La Pavoni
Bar
Bart
Cafe
Hotel
Marka
Astoria
Bezzera
Brasilia
Elektra
Faema
Gaggia
Grimac
La Cimbali
La Pavoni
La San Marco
La Spaziale
Nuova Simonelli
Rancilio
Victoria Arduino
Wega
Mocowanie wyłącznika ciśnieniowego
1/4" M
Nowa Simonelli
Appia
Appia II
Aurelia
Aurelia II
Aurelia II Competizione
Aurelia II T3
Program Vip
numer części
Astoria 20150
Aurora Brugnetti 000399
Bezzera 7433001
Brasilia 00630.4.00.08
Carimali 95.00275
Cimbali 531-190-310
Cimbali 531190310
Elektra 00049035
Expobar 60000000
Expobar 60000005
Faema 2231-116597
Faema 531190310
Faema 2231116597
Faema 2231131900
Fiorenzato C.S. A2100050
Fiorenzato C.S. A2100314
Futurmat 07935703
Gaggia 12001274
Gaggia DM0541
Gaggia Spagna 07935703
Gaggia WGADM0541
Italcrem 07935703
Marzocco L270
Pavoni 451301
Rancilio 9006806
Rancilio 34200110
Rancilio 34200111
San Marco 0821
San Marco 108007
San Remo 10602010
San Remo 10602010A
Spaziale 01101
Spaziale 02623
Vibiemme ELETPRE
Victoria Arduino 09200006
Wega W10440
Wega WY20150
Rancilio
Epoca
Millenium
San Remo
Amalfi
Capri
Milano LX
Pisa
Torino
Verona
Verona RS
Zoe
Zoe compact
Spaziale
S2
S2 Spazio
S3
S3 EK
S3 EP
S3 Seletron
S5
S5-compact
S8
S8 compact
S9
Seletron
Seletron Plus
Spazio
Spazio E.P.
Spazio EK
Vibiemme
Chimaera
Cubo
Domobar Super
Dosaplus
Evolution
Kometa
Lollo
Mercury
Minimax
Replica
Revolution
Silver
Wiktoria Arduino
Adonis
Athena
Athena Leva
VA358 White Eagle
VA388 Black Eagle
Venus Bar
Venus Century
Wpisz część
Pressure switch
Zasięg wyłącznika ciśnieniowego (bar)
0.5 - 1.4
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Powiązany produkt

8 inny produkt